Додати в закладки
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Галерея

Начало каталога » Органи державної виконавчої влади » Відділ ведення Державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців є структурним підрозділом районної державної адміністрації. Повноваження органу ведення Реєстру поширюються на територію Артемівського району. Орган ведення Реєстру забезпечує ведення Реєстру в порядку, встановленому Законом України «Про Державний реєстр виборців».

 Основні завдання Реєстру

 1. Основними завданнями Реєстру є:
   • ведення персоніфікованого обліку виборців;
   • складання списків виборців для виборів Президента України, народних  депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим,  депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

2. База даних Реєстру,  будь-яка її частина, копія бази даних або її частини, персональні дані виборців, що містяться у базі даних Реєстру, можуть використовуватися лише для цілей, передбачених статтею 26 цього Закону.

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» та розпорядження голови Артемівської райдержадміністрації від 21.09.2007 № 620 на території Артемівського району працює відділ ведення Державного реєстру виборців. Основним завданням відділу є постійне ведення персоніфікованого обліку громадян, які мають виборче право, та складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів на території Артемівського району. 
 
Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів. Реєстр ведеться в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України. Головною метою Реєстру становить спрощення процесу складання виборчих списків; своєчасне внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру та актуалізація списків виборців України; уникнення фальсифікації, дублювань, неточностей, інших помилок в процесі проведення виборів і референдумів.

Нормативно-правова база
• Закон України «Про Державний реєстр виборців»
• Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Артемівської райдержадміністрації.
 

Контактна інформація
Поштова адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул. Сибірцева, 214, к.9
Телефон / факс:
(0627) 44-91-84, (0627) 44-91-86

Начальник відділу: Оверчик Юрій Михайлович

Прийом громадян: понеділок - п’ятниця з 08.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

Кожен виборець має право:
1. подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців;
2. знати про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;
3. знати про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених частинами першою – четвертою статті 26 Закону України «Про Державний реєстр виборців», зокрема знати, кому і з яких підстав була надана інформація про нього;
4. одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців, у порядку, встановленому Законом України «Про Державний реєстр виборців»;
5. звертатися у порядку, встановленому Законом України «Про Державний реєстр виборців», до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців із мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;
6. оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність органів Державного реєстру виборців;
7. захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Державного реєстру виборців.

(Частина перша статті 10 Закону України «Про Державний реєстр виборців»)
Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни його персональних даних

Кожен виборець у разі зміни його персональних даних може звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Державному реєстрі виборців. До заяви додаються документи (належно засвідчені копії документів), які підтверджують ці зміни, та довідка про включення особи до Державного реєстру виборців. Виборець, у персональних даних якого в Державному реєстрі виборців зазначено про його постійну нездатність пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної консульської установи України.
У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до органу ведення Державного реєстру виборців за новою виборчою адресою, до якої додаються документи (належно засвідчені копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.
(Частини перша, друга статті 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців»)
Особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.
Особа подає до органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе та документ, що посвідчує особу і громадянство виборця, - паспорт громадянина України або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.
Кожен виборець у разі зміни його персональних даних може звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (належно засвідчені копії документів), які підтверджують ці зміни, та довідка про включення особи до Реєстру. Виборець, у персональних даних якого в Реєстрі зазначено про його постійну нездатність пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної консульської установи України, яка невідкладно передає заяву та додані до неї документи до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою, до якої додаються документи (належно засвідчені копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.
Виборець може особисто звернутися із письмовим запитом до органу ведення Реєстру в Україні щодо змісту його особистих персональних даних у Реєстрі, надаючи при цьому паспорт громадянина України або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України.
Враховуючи недоліки у списках виборців, виявлені під час останніх виборів, відділ звертається до мешканців району, що мають виборче право, з пропозицією уточнити свої персональні дані у Реєстрі виборців. При собі мати паспорт або (якщо особа недавно набула громадянство України) тимчасове посвідчення громадянина України.

Що нового буде для виборця на цих виборах і які права у нього є?

1.Постановою Верховної Ради України  від 06.09.2013 №467-VII у зв'язку з достроковим припиненням повноважень Міньківського сільського голови та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та п'ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" призначено позачергові вибори  Міньківського сільського  голови  на  неділю 15 грудня 2013 року.

2.Постановою Артемівської районної виборчої комісії від 17.10.2103 №1-ПВ-10  у  зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата Артемівської районної ради у відповідності з частиною 3 статті 15 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" призначено проміжні вибори депутата Артемівської районної ради Донецької області по одномандатному мажоритарному виборчому округу №10 на неділю 15 грудня 2013 року.

Новини
25.05.2018
Уважаемые земляки!
Примите самые теплые и сердечные поздравления с Днем Святой Троицы! Пусть этот великий праздник, несмотря на сложное время, укрепит в ваших сердцах веру и надежду в добро. Искренне желаю вам крепкого...
Деталі >
23.05.2018
Музыка детства
«Долгожданная радость!» - такими словами встретили ученики Светлодарского УВК и Светлодарской ООШ № 11 подарки председателя Бахмутского районного совета Евгения Пластуна. Творчески одаренные дети...
Деталі >
23.05.2018
Прощание с детским садом
Вот и выросли наши малыши… Еще вчера они пришли в детский сад, а сегодня уже настала пора прощаться с ним. 23 мая в детском саду № 2 «Светлячок» Северского городского совета прошел выпускной...
Деталі >
18.05.2018
Районный этап Всеукраинского фестиваля детского творчества «Навстречу мечте»
   18 мая детский сад «Золотая рыбка» города Северска принимал у себя участников районного этапа Всеукраинского фестиваля детского творчества «Навстречу мечте». В фестивале приняли...
Деталі >
16.05.2018
Мамы района принимали поздравления
16 мая председатель Бахмутского районного совета Евгений Пластун принял участие в торжественном мероприятии, посвященном Всемирному дню Матери, который прошел в районном Доме культуры. Районный...
Деталі >
Фотогалерея