Додати в закладки
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Галерея

Начало каталога » Органи державної виконавчої влади » Кадрова політика райдержадміністрації » Конкурси

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців

Анкета споживача послуг, що надає орган виконавчої влади 

Конкурси 2011 року

З 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Стартує конкурс з добору кандидатів до Президенського кадрового резерву "Нова Еліта нації" у 2012 році

Конкурс для формування кадрового резерву на 2015 рік 

 

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» - це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців ІІ - VІІ категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менше як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти та складається з трьох турів.

ІІІ тур Конкурсу проводився на базі Академії муніципального управління з 29 по 31 жовтня 2013 року. У ІІІ турі взяв участь 101 державний службовець з центральних та місцевих органів виконавчої влади України, з них  49 - в номінації «Кращий керівник» та 52 - у номінації «Кращий спеціаліст».

Під час проведення Конкурсу учасники представляли свої творчі роботи, брали участь у діловій грі, а також презентували виступи за обраною темою.

За результатами ІІІ туру Організаційний комітет шляхом простого голосування визначив переможців та лауреатів: І місце в номінації «Кращий керівник» та IV місце в номінації «Кращий спеціаліст» зайняли представниці Донецької області - Чикунова Ю.Є., начальник управління  з питань ефективного використання енергоресурсів департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації; Переверзева О.С., головний спеціаліст відділу інвестиційного розвитку територій управління інвестиційної політики департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації.

Переможець Конкурсу була нагороджена дипломом переможця та грошовою винагородою в сумі 10 тис. гривень.

 

Прийом  документів в двох  номінаціях:  “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”.

В Артемівській райдержадміністрації відбулось перше засідання Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в Артемівській райдержадміністрації та затверджений Календарний план роботи.

Розпорядження голови райдержадміністрації від 13 березня 2013 року N 70 оновлений Склад Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в Артемівській  райдержадміністрації.

До 15 березня 2013 року проводиться  прийом  документів  від претендентів у двох  номінаціях:  “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”.

З 18 березня по 29 квітня 2013 року будуть проведені  основні етапи  та підведуть  підсумки та  визначать  переможців у двох номінаціях. 

Підсумки першого туру Всеукраїнського щорічного конкурсу "Кращий державний службовець" в 2012 році 

В Артемівській райдержадміністрації протягом березня-квітня 2012 року серед службовців райдержадміністрації було проведено перший тур Всеукраїнського щорічного конкурсу «Кращий державний службовець», до участі у якому було допущено та прийняло участь 9 осіб.

У номінації «Кращий керівник» - 5 осіб  та у номінації «Кращий спеціаліст» - 4  особи. 

26.04.2012 на засіданні Організаційного комітету з проведення першого туру Всеукраїнського щорічного конкурсу «Кращий державний службовець»  за підсумками першого туру Конкурсу шляхом відкритого голосування були визначені переможці по кожній номінації:

- Великоіваненко Людмила Олексіївна, начальник відділу кадрово-правової роботи та діловодства управління праці та соціального захисту населення РДА - у номінації «Кращий керівник»;

-Прихідна Тамара Олександрівна, головний спеціаліст з питань розвитку споживчого ринку управління економіки– у номінації «Кращий спеціаліст».  Артемівська райдержадміністрація надає інформацію щодо учасників І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у 2012 році в Артемівській райдержадміністрації.

 

ЛИШЕ ОДИН З ДЕСЯТИ УЧАСНИКІВ БУДЕ ЗАРАХОВАНИЙ ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»

Завершено прийом документів від осіб, які бажають узяти участь у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році.

Відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року
№ 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» прийом документів тривав з 10 травня по 25 червня.

1081 особа подала документи до участі у конкурсі, зокрема по регіонах:
АР Крим – 58, Вінницька обл. – 22, Волинська обл. – 52, Дніпропетровська обл. – 81, Донецька обл. – 86, Житомирська обл. – 54, Закарпатська обл. – 36, Запорізька обл. – 40, Івано-Франківська обл. – 22, Київська обл. – 32, Кіровоградська обл. – 38,
Луганська обл. – 14, Львівська обл. – 22, Миколаївська обл. –40, Одеська обл. – 20, Полтавська обл. – 53, Рівненська обл. – 33, Сумська обл. – 66, Тернопільська обл. – 26, Харківська обл. – 63, Херсонська обл. – 9, Хмельницька обл. – 46, Черкаська обл. – 14, Чернівецька обл. – 21, Чернігівська обл. – 35, м. Севастополь – 10, м. Київ – 58.

З 5 по 25 липня буде проведено наступний етап конкурсу – оцінювання учасників, що здійснюватиметься експертними комісіями інтерв'ю-центрів функції яких здійснюють в областях, де утворені регіональні інститути державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, - структурні підрозділи цих інститутів, якими здійснюється перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій; в інших областях, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі – центри підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Оцінювання буде проводиться у чотири етапи із застосуванням 100-бальної шкали: тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками (40 %); анкетування з визначення морально-психологічних і ділових якостей (10 %); тестування з іноземної мови (10 %); інтерв’ю з метою оцінювання тез публічного виступу, а також рівня мотивації щодо зарахування до Президентського кадрового резерву (40 %). Рейтинг учасника конкурсу визначається відповідно до суми отриманих балів. Нацдержслужба України оприлюднить до 1 вересня список осіб, рекомендованих до Президентського кадрового резерву, та подасть пакети документів цих осіб до Комісії з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

ДОВІДКОВО.

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» започатковано та формується відповідно до Указів Президента України від 1 лютого 2012 року № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки» та від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» з метою формування нової державницької управлінської еліти, здатної усвідомлювати національні інтереси і брати на себе відповідальність за їх реалізацію, готової не лише приймати вольові рішення, а й ефективно надавати управлінські послуги (www.nads.gov.ua).

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву та внесення Президентові України відповідних пропозицій здійснюється Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на підставі рекомендацій Нацдержслужби України. Список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, затверджується Президентом України.

Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб.

Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п'яти років до 100 осіб щороку.

Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п'ять років, крім випадків дострокового припинення перебування особи у Президентському кадровому резерві. Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк.

Конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву складається з таких етапів: оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, прийом документів від осіб, які бажають узяти участь у конкурсі, проведення оцінювання учасників конкурсу, добір кандидатів.

Зарахування кандидата до Президентського кадрового резерву залежить від успішного проходження конкурсного відбору.

У 2012 році добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється за сферами державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку: фінансово-економічною, соціально-гуманітарною, інвестицій та інновацій, паливно-енергетичного комплексу, сільського господарства, житлово-комунального господарства.

 

Новини
17.09.2018
Засідання комісії з питань агропромислового комплексу, природних ресурсів, земельних відносин та екології районної ради
В понеділок 17 вересня пройшло засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, природних ресурсів, земельних відносин та екології Бахмутської районної ради. Під час засідання члени...
Деталі >
07.09.2018
«Круглий стіл» з нагоди Дня фізичної культури та спорту
7 вересня голова Бахмутської районної ради Євген Пластун прийняв участь у засіданні «круглого столу» з нагоди Дня фізичної культури та спорту. До дискусії було запрошено керівників та тренерів спортивних,...
Деталі >
04.09.2018
Шановні ветерани, земляки!
  Сердечно вітаю Вас 75–ю річницею визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто завдяки мужності, героїзму та щирій любові до Батьківщини,...
Деталі >
04.09.2018
І знов до школи.
Третього вересня у всіх навчальних закладах Бахмутського району пройшли святкові лінійки, присвячені Дню знань та початку нового навчального року. Особлива увага та привітання були присвячені тим, хто...
Деталі >
01.09.2018
Серебрянці – 265 років.
1 вересня в селі Серебрянка відзначили 75-річницю визволення сіл Серебрянка та Григорівка від німецько-фашистських загарбників та 265-річницю села Серебрянка. Свято почалося з освячення та відкриття...
Деталі >
Фотогалерея