Додати в закладки
 Гуманітарна сфера
/
Освіта
/
Базова мережа закладів освіти
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Базова мережа закладів освіти

СПИСОК загальноосвітніх закладів Артемівського району 

з/п

Назва закладу

Електрона адреса

ПІБ директора

1

Луганська ЗОШ І-ІІІ ст.

luganka2008@rambler.ru

 

Васильєва Галина Олександрівна

2

Сіверська ЗОШ І-ІІІ ст.

№ 1            

severskschool1@yandex.ru

 

Подоляк Тетяна Сергіївна

3

Сіверська ЗОШ І-ІІІ ст.

№2

severschool2@rambler.ru

 

Череповська Людмила Іванівна

4

Сіверська ЗОШ І-ІІ ст.

№3               

severskzosh3@rambler.ru

 

Малина Лариса Володимирівна

5

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст.     

bahmutschool@yandex.ru

 

Скоріна  Олена Сергіївна

6

Берестівська  ЗОШ І-ІІІ ст.        

berest-lav@yandex.ru

 

Волошинов Валерій Володимирович

7

Володимирівська ЗОШ

І-ІІІ  ст.

elena-54@i.ua

 

Аврамова Надія Володимирівна

8

Зайцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

zaitsevoschool@yandex.ru

 

Ковальова Людмила Олександрівна

9

Званівська  ЗОШ І-ІІІ ст.   

zvanivka@ukr.net

 

Максименко Ольга Іванівна

10

Клинівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.

klinovoe@mail.ru

 

Кальницька Олена Володимирівна

11

Красненська ЗОШ  І-ІІІ ст. 

krasnenska@yandex.ru

 

Козаченко Ольга Євгенівна

12

Міньківська  ЗОШ  І-ІІІ ст.

powstuk@mail.ru

Шарудило Лідія Єгорівна

13

Никифорівська  ЗОШ

І-ІІІ ст.

nikiforovskaya-shkul@yandex.ru

 

Руденська Любов Павлівна

14

Новолуганська ЗОШ  

І-ІІІ ст.

novolugankaskola@mail.ru

 

Шарипіна Ірина Юріївна

15

Опитненська ЗОШ  І-ІІІ ст.                          

opetn@yandex.ru

 

Жучок Володимир Григорович

16

Парасковіївська ЗОШ 

І-ІІІ ст.

paraschool@yandex.ru

 

Сідорова Вікторія Миколаївна

17

Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.

pokrov.schkola2011@yandex.ru

 

Машарова Тетяна Вікторівна

18

Серебрянська ЗОШ І-ІІІ ст.

kib-val@yandex.ru

 

Кібальник Валентина Григорівна

19

Яковлівська ЗОШ   І-ІІІ ст.

yakovlivska-school@yandex.ru

 

Профатілова Наталя Вікторівна

20

Васюківська ЗОШ І-ІІ ст.

vasukovka_school@mail.ru

 

Кобцова Тетяна Георгіївна

21

Верхньокам'янська ЗОШ

І-ІІ ст.

verhschool2008@yandex.ru

 

Біловол Надія Михайлівна

22

Калінінська ЗОШ І-ІІ ст.

kalinino2008@yandex.ru

 

Решетняк Наталя Олексіївна

23

Кіровська ЗОШ І-ІІ ст.

 

kirovkaschool@yandex.ru

 

Різник Ніна Вікторівна

 

24

Переїзнянська ЗОШ І-ІІ ст.

 

pereyzne2009@yandex.ru

 

Кобзар Віктор Іванович

25

Дронівська І ст.

makeenko54@mail.ru

 

Макеєнко Валентина Миколаївна

26

Новогригорівська школа-сад

chizetaaa@mail.ru

 

Чижевська Світлана Анатоліївна

27

Роздолівський ДНЗ-ЗНЗ

s.rozdolivka-shkola@ukr.net

 

Мазуренко Надія Петрівна

28

Федорівська школа-сад

iackowencko.i@yandex.ua

 

Яковенко Ірина Валеріївна

29

Центр дитячої та юнацької творчості

artcdyut@rambler.ru

 

Самкова Ніна Вікторівна

Список дошкільних навчальних закладів Артемівського району   

 

Назва закладу

                          ПІБ

1

Сіверський №1 «Сонечко»

Нечепуренко Таїсія Юхимівна

2

Сіверський №2 «Світлячок»

Ганкевич Леніна Юхимівна

3

Сіверський №3 «Золота рибка»

Петренко Олена Іванівна

4

Сіверський №4 «Червона гвоздика»

Савченко Олена В’ячеславівна

5

Луганський «Зірочка»

Длідзе Тетяна Анатоліївна

6

Красненський   «Зіронька»

Неізвєстна Валентина Анатоліївна

7

Бахмутський «Ромашка»

Бойко Любов Миколаївна

8

Берестівський «Золотий півник»

Суворова Ірина Вікторівна

9

Васюківський «Барвінок»

Васильчик Ольга Пилипівна

10

Федорівський «Школа-сад»

Яковенко Ірина Валеріївна

11

Верхньокамянський «Ромашка»

Брющенко Марина Олександрівна

12

Володимирівський «Золотий колосок»

Патрикеєва Тетяна Григорівна

13

Зайцевський

«Івушка»

Лисенко Олена Анатоліївна

14

Калінінський «Лісова казка»

Кулєшова Наталія Володимирівна

15

Клинівський

«Калинонька»

Скоробагатько Ірина  Анатоліївна

16

Міньківський «Пролісок»

Берлін Галина Пилипівна

17

Никифорівський «Теремок»

Гончарова Олена Миколаївна

18

Новогригорівський «Школа-сад»

Чижевська Світлана Анатоліївна

19

Новолуганський

«Івушка»

Глотова Віра Олександрівна

20

Опитненський «Малятко»

Фарафонова Зінаїда Василівна

21

Зеленонопільський «Березка»

Стородубцева Ніна Михайлівна

22

ПарасковіївськийТополька»

Алексєєнко Олександра Василівна

23

Роздолівський «Школа-сад»

Мазуренко Надія Петрівна

24

Кіровський «Дюймовочка»

В.о. Ревака Валентина  Іванівна

25

Серебрянський

 «Буратіно»

Щепенко Тетяна Георгіївна

26

Яковлівський «Чебурашка»

Профатілова Валентина Кузьмівна

 

 

 

 

Новини
22.06.2017
Дорогие юноши и девушки Бахмутского района!
Поздравляю Вас с Днем молодежи! Молодость – прекрасный период в жизни человека, время дерзаний, поисков и открытий. В этот день каждый из нас, забывая о своем возрасте, ощущает свою причастность...
Деталі >
22.06.2017
Уважаемые государственные служащие!
  Поздравляю Вас с профессиональным праздником - Днем государственного служащего!          Государственная служба – это один из важнейших элементов...
Деталі >
20.06.2017
Шановні гості сайту та учасники фотоконкурсу «Мій Бахмутський край»!
      Згідно протоколу № 2 від 20 червня 2017 року засідання організаційного комітету фотоконкурсу «Мій Бахмутський край» на сайті Бахмутського району у розділі «Конкурси» розпочато повторне...
Деталі >
16.06.2017
Медики району святкують своє професійне свято
Професія лікаря здавна вважалась однією із самих поважних та відповідальних, значення якої у житті кожної людини неоціненне. Високий професіоналізм медичного персоналу, оснащення закладів охорони...
Деталі >
14.06.2017
Уважаемые работники и ветераны здравоохранения!
Поздравляю Вас с Днем медицинского работника! Этот праздник – прекрасный повод поблагодарить всех работников системы здравоохранения за колоссальный труд по сбережению самого ценного, что есть...
Деталі >
Фотогалерея