Додати в закладки
 Гуманітарна сфера
/
Освіта
/
Базова мережа закладів освіти

Базова мережа закладів освіти

СПИСОК загальноосвітніх закладів Артемівського району 

з/п

Назва закладу

Електрона адреса

ПІБ директора

1

Луганська ЗОШ І-ІІІ ст.

luganka2008@rambler.ru

 

Васильєва Галина Олександрівна

2

Сіверська ЗОШ І-ІІІ ст.

№ 1            

severskschool1@yandex.ru

 

Подоляк Тетяна Сергіївна

3

Сіверська ЗОШ І-ІІІ ст.

№2

severschool2@rambler.ru

 

Череповська Людмила Іванівна

4

Сіверська ЗОШ І-ІІ ст.

№3               

severskzosh3@rambler.ru

 

Малина Лариса Володимирівна

5

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст.     

bahmutschool@yandex.ru

 

Скоріна  Олена Сергіївна

6

Берестівська  ЗОШ І-ІІІ ст.        

berest-lav@yandex.ru

 

Волошинов Валерій Володимирович

7

Володимирівська ЗОШ

І-ІІІ  ст.

elena-54@i.ua

 

Аврамова Надія Володимирівна

8

Зайцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

zaitsevoschool@yandex.ru

 

Ковальова Людмила Олександрівна

9

Званівська  ЗОШ І-ІІІ ст.   

zvanivka@ukr.net

 

Максименко Ольга Іванівна

10

Клинівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.

klinovoe@mail.ru

 

Кальницька Олена Володимирівна

11

Красненська ЗОШ  І-ІІІ ст. 

krasnenska@yandex.ru

 

Козаченко Ольга Євгенівна

12

Міньківська  ЗОШ  І-ІІІ ст.

powstuk@mail.ru

Шарудило Лідія Єгорівна

13

Никифорівська  ЗОШ

І-ІІІ ст.

nikiforovskaya-shkul@yandex.ru

 

Руденська Любов Павлівна

14

Новолуганська ЗОШ  

І-ІІІ ст.

novolugankaskola@mail.ru

 

Шарипіна Ірина Юріївна

15

Опитненська ЗОШ  І-ІІІ ст.                          

opetn@yandex.ru

 

Жучок Володимир Григорович

16

Парасковіївська ЗОШ 

І-ІІІ ст.

paraschool@yandex.ru

 

Сідорова Вікторія Миколаївна

17

Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.

pokrov.schkola2011@yandex.ru

 

Машарова Тетяна Вікторівна

18

Серебрянська ЗОШ І-ІІІ ст.

kib-val@yandex.ru

 

Кібальник Валентина Григорівна

19

Яковлівська ЗОШ   І-ІІІ ст.

yakovlivska-school@yandex.ru

 

Профатілова Наталя Вікторівна

20

Васюківська ЗОШ І-ІІ ст.

vasukovka_school@mail.ru

 

Кобцова Тетяна Георгіївна

21

Верхньокам'янська ЗОШ

І-ІІ ст.

verhschool2008@yandex.ru

 

Біловол Надія Михайлівна

22

Калінінська ЗОШ І-ІІ ст.

kalinino2008@yandex.ru

 

Решетняк Наталя Олексіївна

23

Кіровська ЗОШ І-ІІ ст.

 

kirovkaschool@yandex.ru

 

Різник Ніна Вікторівна

 

24

Переїзнянська ЗОШ І-ІІ ст.

 

pereyzne2009@yandex.ru

 

Кобзар Віктор Іванович

25

Дронівська І ст.

makeenko54@mail.ru

 

Макеєнко Валентина Миколаївна

26

Новогригорівська школа-сад

chizetaaa@mail.ru

 

Чижевська Світлана Анатоліївна

27

Роздолівський ДНЗ-ЗНЗ

s.rozdolivka-shkola@ukr.net

 

Мазуренко Надія Петрівна

28

Федорівська школа-сад

iackowencko.i@yandex.ua

 

Яковенко Ірина Валеріївна

29

Центр дитячої та юнацької творчості

artcdyut@rambler.ru

 

Самкова Ніна Вікторівна

Список дошкільних навчальних закладів Артемівського району   

 

Назва закладу

                          ПІБ

1

Сіверський №1 «Сонечко»

Нечепуренко Таїсія Юхимівна

2

Сіверський №2 «Світлячок»

Ганкевич Леніна Юхимівна

3

Сіверський №3 «Золота рибка»

Петренко Олена Іванівна

4

Сіверський №4 «Червона гвоздика»

Савченко Олена В’ячеславівна

5

Луганський «Зірочка»

Длідзе Тетяна Анатоліївна

6

Красненський   «Зіронька»

Неізвєстна Валентина Анатоліївна

7

Бахмутський «Ромашка»

Бойко Любов Миколаївна

8

Берестівський «Золотий півник»

Суворова Ірина Вікторівна

9

Васюківський «Барвінок»

Васильчик Ольга Пилипівна

10

Федорівський «Школа-сад»

Яковенко Ірина Валеріївна

11

Верхньокамянський «Ромашка»

Брющенко Марина Олександрівна

12

Володимирівський «Золотий колосок»

Патрикеєва Тетяна Григорівна

13

Зайцевський

«Івушка»

Лисенко Олена Анатоліївна

14

Калінінський «Лісова казка»

Кулєшова Наталія Володимирівна

15

Клинівський

«Калинонька»

Скоробагатько Ірина  Анатоліївна

16

Міньківський «Пролісок»

Берлін Галина Пилипівна

17

Никифорівський «Теремок»

Гончарова Олена Миколаївна

18

Новогригорівський «Школа-сад»

Чижевська Світлана Анатоліївна

19

Новолуганський

«Івушка»

Глотова Віра Олександрівна

20

Опитненський «Малятко»

Фарафонова Зінаїда Василівна

21

Зеленонопільський «Березка»

Стородубцева Ніна Михайлівна

22

ПарасковіївськийТополька»

Алексєєнко Олександра Василівна

23

Роздолівський «Школа-сад»

Мазуренко Надія Петрівна

24

Кіровський «Дюймовочка»

В.о. Ревака Валентина  Іванівна

25

Серебрянський

 «Буратіно»

Щепенко Тетяна Георгіївна

26

Яковлівський «Чебурашка»

Профатілова Валентина Кузьмівна

 

 

 

 

Новини
24.04.2017
Роботи подані на участь у фотоконкурсу «Мій Бахмутський край»
   Шановні друзі! Нижчи ви можете ознайомитись, а потім і проголосувати за роботи, які були подані на участь у конкурсі "Мій Бахмутський край".  Проголосувати можливо лише за одно учасника...
Деталі >
21.04.2017
Конкурс фотографій «Великодній куліч» серед колективів дошкільних навчальних закладів Бахмутського району
Згідно розпорядження голови Бахмутської районної ради № 106 від 10 квітня 2017 року з метою виявлення та підтримку кращих фоторобіт, стимулювання професійного і творчого росту учасників фотоконкурсу,...
Деталі >
21.04.2017
Оголошення про проведення конкурсу
       Згідно розпорядження голови Бахмутської районної ради № 87 від 09 березня 2017 року з метою виявлення, підтримки та розвитку професійних і творчих здібностей особистості –...
Деталі >
19.04.2017
Круглий стіл з питань охорони та ринку земель
    Тема скасування мораторію та запровадження земельного ринку зараз є однією із актуальніших. Політики, урядовці, підприємці та пересічні громадяни – усі активно обговорюють та висловлюють...
Деталі >
Фотогалерея