Додати в закладки
 Економіка
/
Податкова діяльність
/
Інформація для платників податків
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Інформація для платників податків

 

 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 17.05.18


 

 

 ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!!!

       
Бахмутське управління ГУ ДФС у Донецькій області інформує, що  податкову знижку за навчання у 2018 році може отримати платник податку (громадянин України) з офіційно підтвердженим доходом, який оплачує суму коштів  на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та /або члена сім'ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти, у тому числі усиновлені). Витрати на навчання за кордоном в розрахунок податкової знижки не включаються. Приватним підприємцям податкова знижка не надається.
Для отримання податкової знижки за навчання необхідно надати наступні документи:
1.      Паспорт та РНОКПП платника податку.
2.      Паспорт та РНОКПП члена сім’ї першого ступеня споріднення платника податків (у разі якщо право на знижку заявляє така особа).
3.      Документи, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, якщо оплата за дитину, свідоцтво про шлюб - якщо за чоловіка/дружину).
4.      Довідка про заробітну плату , де буде вказана сума нарахованої з/п, сума податку на доходи фізичних осіб та військовий збір(щомісячно та загальною сумою за рік).
5.      Копія договору з навчальним закладом.
6.      Копії квитанцій (чеків, платіжних доручень) за навчання за звітний календарний рік.
7.      Декларація про майновий стан і доходи.
8.      Заява  із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування.
9.      Довідка банку щодо реквізитів поточного рахунку.
Для прискорення проведення розрахунку і забезпечення правильності визначення зазначених сум, що підлягають поверненню з бюджету, доцільно надавати копії зазначених документів з підтвердженням їх оригіналами.У разі відсутності зауважень, сума компенсації має надійти на вказаний рахунок протягом 60 днів. Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 445987, 445986.
         

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 15.05.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 08.05.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 02.05.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 27.04.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 23.04.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 13.04.18


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 05.04.18

 


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 29.03.18

 


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 26.03.18


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 19.03.18

 


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 14.03.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 13.03.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 05.03.18


 

Бахмутська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу , що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2017 році.


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 26.02.18

 


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 22.02.18


 

 У зв'язку з набуттям чинності з 20.12.2017 Постанови КМУ від 18.12.2017 № 984 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336»,дія постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова №1336) з 20.12.2017 не поширюється на субєктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами. На підставі цього, тим суб’єктам господарювання, які раніше мали правові підстави для здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами з використанням книг обліку розрахункових операцій у відповідності до ст. 10 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» ( далі – Закон №265), з 20.12.2017 року необхідно під час реалізації підакцизних товарів використовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО).

Згідно з абз.14 ст.1 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі - Закон № 481), місце торгівлі - місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива - без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, - торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.
Згідно з попередньою редакцією постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336, без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі - КОРО) дозволялись операції з роздрібної торгівлі пивом у пляшках і бляшанках за умови відсутності продажу інших підакцизних товарів, що здійснюється фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, а також операції з роздрібної торгівлі та громадського харчування на території села, що здійснюється підприємствами споживчої кооперації, а також сільськогосподарськими товаровиробниками, які використовують продукцію власного виробництва.
Отже, у зв'язку з набуттям чинності з 20.12.2017 Постанови КМУ від 18.12.2017 № 984 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336», з урахуванням норм Закону України від 19.12.1995. №481/95-ВР, фізичні особи-підприємці, які сплачують єдиний податок та здійснюють роздрібну торгівлю пивом, а також підприємства споживчої кооперації, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, з 20.12.2017 повинні під час здійснення роздрібної торгівлі використовувати реєстратори розрахункових операцій у місцях торгівлі, на які такими суб'єктами господарської діяльності отримані відповідні ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами.
Окремо звертаємо увагу, що згідно з п.1 ст.17 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами та доповненнями), у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи, застосовуються фінансові санкції: вчинене вперше- 1 гривня; за кожне наступне вчинене порушення - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).
На підставі вищевикладеного, платникам податків-суб'єктам господарювання, що здійснюють на території обслуговування відповідної ОДПІ роздрібну торгівлю підакцизними товарами з використанням лише КОРО, необхідно, відповідно до вимог Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.06.016 № 547 (зі змінами та доповненнями), здійснити реєстрацію, опломбування та введення в експлуатацію РРО за місцем торгівлі, зазначеним у реєстраційному посвідченні РРО, а також внесення змін до додатків до ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями у зв'язку з обладнанням місць торгівлі реєстраторами розрахункових операцій.
При цьому у випадках надходжень звернень суб'єктів господарювання щодо продовження граничного терміну дії раніше виданих Головним управлінням ДФС у Донецькій області ліцензій з КОРО, дія таких ліцензій підлягає продовженню до закінчення їх строку, оскільки закон не має зворотної дії в часі, проте здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами із застосуванням виключно КОРО на даний час не звільняє суб'єктів господарювання від відповідальності, передбаченої законодавством України, за роздрібну торгівлю у т.ч. підакцизними товарами без застосування РРО з фіскальним режимом роботи, зокрема, п.1 ст.17 Закону 

 


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 19.02.18


 

День відкритих дверей


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 12.02.18


 

Увага! Семінар для платників!


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 05.02.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує про семінар


 

Особливості кампанії декларування у 2018 році


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 29.01.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 22.01.18


 

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 18.01.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 16.01.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 15.01.18


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 09.01.18

 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 09.01.18


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 03.01.18 МБ Звановка


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 03.01.18 МБ Северск

 


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 03.01.18

 


Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 02.01.18


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 27.12.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 26.12.17

 


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 18.12.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 11.12.17


 

До Всеукраїнського тижня права Інструменти забезпечення прав і свобод людини в сфері фіскальних відносин

 


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 04.12.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 27.11.17


 

 До уваги платників податків!

07 грудня 2017 року - Національний агрофорум для платників податків
«Податки. Фінанси. Право.»
Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що 07 грудня 2017 року в м. Київ (вул.Хрещатик, 14, готель «Хрещатик») для платників податків відбудеться Національний агрофорум для платників податків на тему: "Податки. Фінанси. Право".
 
У ході заходу є можливість:
 
- дізнатися про офіційну позицію ДФС, Мінагро та Мін'юсту щодо:
• податків в агросфері (ТЦУ, ПДВ, земельний податок),
• програм державної підтримки агросектору,
 
- почути рекомендації експертів щодо:
• залучення фінансування агробізнесу,
• протидії земельному рейдерству,
 
- отримати консультації з урахуванням специфіки діяльності компанії.
 
Учасники заходу матимуть нагоду поставити власне запитання провідним фахівцям ДФС з ТЦУ; податку на прибуток, земельного податку; ПДВ, в т.ч. щодо блокування податкових накладних, а також отримати консультації від експертів Мінагрополітики та Мін'юсту.
 
Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті:www.visnuk.com.ua/forum/
 
Для отримання додаткової інформації необхідно звернутися до організаторів форуму - тел.:
(044) 501-06-42, (067) 506-32-64, контактна особа — Таїса Попова.
 

 
До уваги платників податків!
07 грудня 2017 року - Національний агрофорум для платників податків
«Податки. Фінанси. Право.»
Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що 07 грудня 2017 року в м. Київ (вул.Хрещатик, 14, готель «Хрещатик») для платників податків відбудеться Національний агрофорум для платників податків на тему: "Податки. Фінанси. Право".
 
У ході заходу є можливість:
 
- дізнатися про офіційну позицію ДФС, Мінагро та Мін'юсту щодо:
• податків в агросфері (ТЦУ, ПДВ, земельний податок),
• програм державної підтримки агросектору,
 
- почути рекомендації експертів щодо:
• залучення фінансування агробізнесу,
• протидії земельному рейдерству,
 
- отримати консультації з урахуванням специфіки діяльності компанії.
 
Учасники заходу матимуть нагоду поставити власне запитання провідним фахівцям ДФС з ТЦУ; податку на прибуток, земельного податку; ПДВ, в т.ч. щодо блокування податкових накладних, а також отримати консультації від експертів Мінагрополітики та Мін'юсту.
 
Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: www.visnyk.com.ua/forum/.
 
Для отримання додаткової інформації необхідно звернутися до організаторів форуму - тел.:
(044) 501-06-42, (067) 506-32-64, контактна особа — Таїса Попова.

 

 

 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 20.11.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 13.11.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 08.11.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 06.11.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 30.10.17


 

 ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ!!! СМ_КОР

 


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 23.10.17

 


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 17.10.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 17.10.17


 

 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 13.10.17


 

 Бахмутська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області

 
вул. Василя Першина, 8, м. Бахмут, Донецька область, 84500, Украина
Телефон/факс приймальні: (0627) 44-60-02,
Електронна адреса: dn02.official@sfs.gov.ua,
Телефон приймальні громадян: (0627) 44-60-02
Код Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області 0502
Податковий номер – 39884035
Керівництво Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:
Косолапов Ігор Анатолійович – в.о. начальника Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області
Графік роботи Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:
Понеділок – четвер з 9-00 до 18-00,
п’ятниця з 9-00 до 16-45
перерва з 13-00 до 13-45
вихідні дні: субота, неділя
 
Графік роботи Центру обслуговування платників податків Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:
Понеділок - четвер   - з  900 до 1800 
П’ятниця – з 900 до 1645 
Субота - з 9-00 до 13-00
перерва з 13-00 до 13-45
вихідний: неділя
Електронна пошта: dn02.official@sfs.gov.ua,
Скайп:
Факс: 44-60-02
Телефони:
Канцелярія: 44-60-02
Приймальня: 44-60-02
Громадська приймальня: 44-60-02
З питань роз'яснень застосування норм Податкового кодексу України можна звертатись до консультаційного центру за телефонами: 44-59-86.
Приймальня громадян:
Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб Бахмутської ОДПІ здійснюється з понеділка по п’ятницю з 900 до 1300 та з 1345 до 1800 (у п’ятницю – до 1645) у телефонному режимі за номером: 44-59-86.
Запис на черговий прийом до керівництва органу ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДФС  - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.
Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.
Адміністративно - територіальні райони, які обслуговує Бахмуська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:
 
502 – м.Бахмут,
531 - Бахмутський район, 
572 - Калінінське відділення Горлівської ОДПІ,
571 - Центрально-Міське відділення Горлівської ОДПІ,
511 - м. Вуглегірськ, смт. Ольховатка, смт. Булавинське, смт. Миронівський, м. Світлодарськ  (Єнакієвська ОДПІ).

  

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом Бахмутської ОДПІ
Головного управління
Державної фіскальної служби у Донецькій області
на 2017 рік
 
Косолапов Ігор Анатолійович – в.о.начальника Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецький області – кожна середа місяця з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.
 
 
 
ГРАФІК
особистого прийому громадян посадовими особами Бахмутської ОДПІ
Головного управління
Державної фіскальної служби у Донецькій області
 
Управління обслуговування платників кожен перший понеділок місяця з 09 год. 00 хв. до 13год. 00 хв.
 
Спеціаліст з питань організації роботи  - кожен другий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.
 
Відділ матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури  - кожна перша середа місяцяз 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
 
Спеціаліст по роботі з персоналом  кожен перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18год. 00 хв.
 
Сектор фінансування, бухгалтерського обліку та звітності - кожна перша п’ятниця місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.
 
Відділ моніторингу доходів та обліковозвітних систем – кожен другий понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 16год. 45 хв.
 
Сектор інформаційних технологій  – кожен другий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.
 
Спеціаліст з питань юридичної роботи  -  кожна друга середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
 
Відділ з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску – кожен другий четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13год. 00 хв.
 
 
Поштова адреса Бахмутської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області: 84500, м.Бахмут, вул. Василя Першина, буд.8.
Адреса приймальні громадянБахмутської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області 84500, м.Бахмут, вул. Василя Першина, буд.8.
 
Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб Бахмутської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області здійснюється за телефоном (0627) 44 59 86 з понеділка по п`ятницю з 9 год. 00 хв.  до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 18 год. 00 хв. (у п`ятницю до 16 год. 45 хв.).
Запис на черговий прийом до керівництва органу ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДФС  - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.
Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.
 
            

 


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 10.10.17


 

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ!!! СМ КОР


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 02.10.17


 

 «Обережно телефонні  шахраї!!!»

 
Шановні платники податків! Бахмутська податкова інспекція застерігає на непоодинокі випадки телефонного шахрайства, при якому шахраї за допомогою різноманітних маніпуляцій змушують керівників підприємств та підприємців перевести кошти на банківські або мобільні рахунки шахраїв. Телефонуючи як на стаціонарні так і на мобільні телефони, можуть представлятися начальником Бахмутської податкової інспекції, або від імені керівника, з проханням здійснити грошову допомогу.

Будьте пильними!!! У всіх випадках звертайтесь до  правоохоронних органів.


 

График прийому ГУ ДФС


 

ГРАФИК ПРИЙОМУ БОДПІ


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 25.09.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 19.09.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 18.09.17


 

Національний податковий форум для платників податків


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 11.09.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 11.09.17

 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 06.09.17


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 04.09.17


 

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ/РОЗРАХУНКІВ КОРИГУВАННЯ КРИТЕРІЯМ ОЦІНКИ СТУПЕНЯМ РИЗИКІВ (СМ КР)


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 28.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 28.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 21.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 14.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 09.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 07.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 01.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 01.08.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 25.07.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 25.07.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 24.07.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 21.07.17 

 

 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 17.07.17


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 10.07.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 03.07.17

 


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 26.06.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 19.06.17


 

Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 12.06.17

 


Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 05.06.17


 

 «Обережно телефонні  шахраї!!!»

Шановні платники податків! Бахмутська податкова інспекція застерігає на непоодинокі випадки телефонного шахрайства, при якому шахраї за допомогою різноманітних маніпуляцій змушують керівників підприємств та підприємців перевести кошти на банківські або мобільні рахунки шахраїв. Телефонуючи як на стаціонарні так і на мобільні телефони, можуть представлятися начальником Бахмутської податкової інспекції, або від імені керівника, з проханням здійснити грошову допомогу.

Будьте пильними!!! У всіх випадках звертайтесь до  правоохоронних органів.   

 


 

Увага шахраї!!!
 
До уваги керівників юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, у цей складний час мають місце непоодинокі випадки звернення шахраїв до суб’єктів господарювання від імені керівництва державних органів з метою перерахування коштів на розрахункові рахунки.
Не піддавайтесь на провокації шахраїв!!!
Негайно звертайтеся до поліції!!!

 

 

 


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 29.05.17

 


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 22.05.17

 

  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 16.05.17

 


  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 12.05.17

 


  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 10.05.17


 

  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 03.05.17

 


  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 24.04.17


 

  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 18.04.17


 

  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 18.04.17


 

  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 10.04.17


 

Бахмутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує.

      Доводимо до Вашого відома, що згідно листа Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 23.02.2017 №151/02 при обчисленні податкових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за розрахунковою вартістю одиниці видобутої корисної копалини (п.252.16 ст.252 Податкового кодексу України) у 2017 році застосовується коефіцієнт рентабельності для гірничодобувних підприємств – 0,22.


  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 03.04.17


Кампанія декларування доходів громадян триває  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 30.03.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 27.03.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 20.03.17


  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 15.03.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 13.03.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 06.03.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 27.02.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 20.02.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 14.02.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 07.02.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 06.02.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 06.02.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 02.02.17


 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 30.01.17


 

 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 23.01.17


  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 16.01.17


  Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 10.01.17 

УВАГА!!!
ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ – ЮРИДИЧНІ ТА ФІЗИЧНІ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦІ! 
Артемівська ОДПІ повідомляє:

У зв'язку з передачею до Бахмутському району території Соледарської та Часовоярської міських рад, у платників податків змінилося місце податкового обліку, у зв’язку зі зміною коду адміністративного району, в наслідок проведеної адміністративно – територіальної  реформи (був 502-й код территорії (м.Бахмут), змінено на 531-й код территорії (Бахмутський район)). Зазначене просимо врахувати при подачі звітності та при оформленні договорів на подачу звітності в електронному вигляді до Артемівської ОДПІ. 
За довідками звертатися до Центру обслуговування платників Артемівської ОДПІ за телефоном 44-59-98
 

 Артемівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує від 05.01.17


 

 

 

Архів 2014-2016 років

Архів 2011-2013 років

Новини
16.05.2018
Мамы района принимали поздравления
16 мая председатель Бахмутского районного совета Евгений Пластун принял участие в торжественном мероприятии, посвященном Всемирному дню Матери, который прошел в районном Доме культуры. Районный...
Деталі >
09.05.2018
Праздник со слезами на глазах
9 мая председатель Бахмутского районного совета Евгений Пластун принял участие в торжественном митинге, посвященном Дню Победы, который прошел в городе Северске у мемориала погибшим солдатам. На торжественном...
Деталі >
30.04.2018
Образцовый ансамбль бального танца «Нараяна» празднует свое 15 – летие
  30 апреля на сцене Светлодарского городского Дворца культуры состоялся юбилейный отчетный концерт Образцового ансамбля бального танца «Нараяна». Перед зрителями  выступил весь состав коллектива....
Деталі >
27.04.2018
«Звездная страна»
  В Мироновском поселковом Дворце культуры прошел традиционный концерт-парад одаренных детей «Звездная страна», целью которого является чествование учеников Мироновской общеобразовательной...
Деталі >
Фотогалерея