Додати в закладки
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Заходи

Колегія департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

30 серпня 2013 року відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на якій були розглянуті наступні питання:

1) Про організацію роботи єдиної служби екстреної медичної допомоги (доповідав директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Аніщенко О. В.);

2) Про виконання у 2013 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» в центрах первинної медико-санітарної допомоги (доповідав головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту Криштопіна І. О.);

3) Про стан організації та надання медичної допомоги дітям з кардіохірургічною патологією (доповідав головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту Алєксєєва О. І.). 

Нарада з питань реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

29 серпня 2013 року в аудиторії обласного центру екстреної медичної допомоги відбулася нарада з питань виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» за участю комісії МОЗ України, що перебуває в області під головуванням головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальністю «терапія», член-кореспондента НАМП України, доктора медичних наук Нетяженко В. З.

Також були присутні начальники управлінь та відділів охорони здоров’я міських рад та райдержадміністрацій, головні лікарі центральних районних та міських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги (зокрема й головний лікар КЗ «Атемівський районний центр ПМСД» Горбань Л. В.), Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання (ДОКТМО) та інших медичних закладів, головні міські та районні терапевти.

На нараді підіймалися проблемні питання щодо пілотного проекту та його реалізації, особливо, в Донецькій області. 

День медичного працівника

14 червня 2013 року в Артемівській райдержадміністрації відбувся урочистий прийом з нагоди Дня медичного працівника, який традиційно відмічається у третю неділю червня (цього року – це 16 червня).

До присутніх лікарів, медичних сестер, фельдшерів з щирими привітаннями та теплими побажаннями звернулись голова райдержадміністрації Данилов В. М., депутат обласної ради, помічник народного депутата України Клюєва С. П. Мальцев С. Т., голова Артемівського районного комітету профспілки працівників охорони здоров’я України Дубовик Л. В., головний лікар КЗ «Артемівський районний центр ПМСД» Горбань Л.В.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та надання кваліфікованої медичної допомоги населенню 50 кращих медичних працівника Артемівського району були відзначені та нагороджені, а саме:

- почесні грамоти та грошові винагороди від райдержадміністрації, районної ради, Артемівського райкому профспілки працівників охорони здоров’я України, від імені народного депутата України Клюєва С. П. отримали 7 лікарів, 23 медичні сестри, 3 завідувача ФП, 2 лаборанта, 2 молодші медичні сестри, фельдшер, акушерка, медичний реєстратор, водій;

- подяки від КЗ «Артемівський районний центр ПМСД» отримали лікар, 4 медичні сестри, 3 завідувача ФП, водій.

Медичних працівників також привітали святковими музичними подарунками працівники районного Будинку культури, творчі колективи району.


Виїзне засідання членів Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я

12 червня 2013 року голова райдержадміністрації Данилов Віктор Миколайович, головний лікар КЗ «Артемівський районний центр ПМСД» Горбань Людмила Володимирівна та провідний економіст КЗ «Артемівський районний центр ПМСД» Заікіна Маргарита Володимирівна відвідали виїзне засідання членів Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, яке відбулося у м. Донецьк.

На засіданні присутні заслухали інформацію про досвід реалізації пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я у Донецькій області, з якою виступили – голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Бахтеєва Тетяна Дмитрівна, голова Донецької обласної ради Федорук Андрій Михайлович, голова Донецької облдержадміністрації Шишацький Андрій Володимирович, заступник голови – начальник головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петряєва Олена Борисівна та інші представники системи охорони здоров’я.

В ході засідання розглядались зауваження та пропозиції щодо шляхів врегулювання проблемних питань, виявлених в ході реалізації пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я у Донецькій області, висловлених учасниками засідання Комітету. Були надані відповідні доручення Кабінету Міністрів України, Міністерству охорони здоров’я України, Донецькій облдержадміністрації, Донецькій обласній раді, органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям регіону. 

Кращий медичний працівник року

04 червня 2013 року в головному управлінні охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації пройшов обласний конкурс «Кращий медичний працівник року» (далі – Конкурс), який проводився в регіоні другий рік поспіль та присвячений Дню медичного працівника, що відзначатиметься 16 червня 2013 року.

Мета Конкурсу – виявлення кращих лікарів, молодших медичних спеціалістів закладів охорони здоров’я, поліпшення знань та практичних навичок, підвищення статусу і стимулювання праці медичних працівників.

Цього року за звання «кращий» боролися близько двохсот медичних працівників регіону, серед яких були й представники від КЗ «Артемівський районний центр ПМСД». Учасники конкурсу проходили професійне тестування, за результатами якого відібрані 27 переможців у 9 номінаціях. Можна з гордістю відзначити, що дві медичні сестри Артемівського району зайняли призові місця, а саме:

Гончаренко Ольга Сергіївна, сестра медична дільнична терапевтична Сіверської амбулаторії, зайняла ІІ місце в номінації «Краща медична сестра терапевтичної дільниці»;

Височиненко Валентина Василівна, сестра медична дільнична педіатрична Міньківської амбулаторії, зайняла ІІ місце в номінації «Краща медична сестра педіатричної служби».

Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців пройшло 10 червня 2013 року. З призерами зустрілися заступник голови – начальник головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Петряєва та заступник голови обласної ради Ігор Коваль. Переможці конкурсу отримали не тільки дипломи, але й грошову винагороду, як мотивацію для ефективної роботи.

Відкриття Парасковіївської амбулаторії

Парасковіївська амбулаторія розпочала свою роботу 03 січня 2012 року в ході реформування системи охорони здоров’я та була створена на базі Парасковіївського фельдшерського пункту, який розташовувався в будівлі гуртожитку.

29 квітня 2013 року пройшло урочисте відкриття нової відремонтованої будівлі Парасковіївської амбулаторії, яка тепер розташована поряд з Парасковіївською сільською радою. В заході прийняли участь губернатор Донецької області Шишацький Андрій Володимирович, голова райдержадміністрації Данилов Віктор Миколайович, голова районної ради Кравченко Сергій Петрович, головний лікар КЗ «Артемівський районний центр ПМСД», керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрації, представники громадських організацій, ЗМІ, учнівська молодь.

Ремонт амбулаторії проведений за рахунок спонсорської допомоги. Нове приміщення має кабінети прийому лікаря загальної практики-сімейного лікаря та педіатра дільничного, маніпуляційний кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, денний стаціонар на 2 ліжка.

В 2012 році для Парасковіївської амбулаторії було закуплено медичного обладнання на загальну суму понад 100 тис. грн. (місцевий та обласний бюджети, спонсорська допомога).

12 квітня 2013 року Парасковіївська амбулаторія отримала новий автомобіль марки Lada Niva 213100 з централізованого постачання
з Донецької облдержадміністрації.
 

Новини
01.04.2020
  БАХМУТСЬКА   РАЙОННА   РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ   ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ   від   «01»  04.2020 № 78 м. Бахмут   Про...
Деталі >
17.03.2020
  БАХМУТСЬКА РАЙОННА РАДА ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА що у зв`язку з установленим постановою Кабінету Міністрів України в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 карантином...
Деталі >
07.03.2020
Спортсменки району провели змагання з нагоди Міжнародного жіночого дня
7 березня у спортивно-оздоровчому комплексі "Доломітчик" м. Сіверськ відбулися змагання між командами жінок Бахмутського району. У програмі змагань було багато веселих конкурсів та естафет, які по-справжньому...
Деталі >
06.03.2020
Зі святом весни та краси!
6 березня в міському Будинку культури міста Світлодарськ відбулося районе свято з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. З чудовим святом весни та краси, присутніх на урочистостях жінок, привітав...
Деталі >
Фотогалерея