Додати в закладки

02.09.2020

БАХМУТСЬКА РАЙОННА РАДА ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА

Количество просмотров: 400

згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760, якою встановлено карантин до 31 жовтня 2020 року на території Донецької області, розпоряджень голови Бахмутської районної ради на період дії карантину:

1.  Забороняється без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, доступ відвідувачів Бахмутської районної ради та Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області до адміністративної будівлі Бахмутської районної ради, розташованої за адресою: вул. Сибірцева, 33, м. Бахмут, Донецька область, 84500.

2. При встановленні рівня епідемічної небезпеки «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» установити обмежений доступ відвідувачів Бахмутської районної ради та Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області до адміністративної будівлі Бахмутської районної ради, розташованої за адресою: вул. Сибірцева, 33, м. Бахмут, Донецька область, 84500.

3. Призупинити особисті прийоми громадян головою Бахмутської районної ради, заступником голови Бахмутської районної ради на період дії карантину.

4.   Прийом листів (за виключенням рекомендованих), заяв, скарг, пропозицій, запитів на публічну інформацію, тощо адресованих Бахмутській районній раді просимо направляти до поштової скриньки, розміщеної в холі (при центральному вході до адміністративної будівлі), на електронну адресу Бахмутської районної ради rada@bahmut-rayon.gov.ua або засобами телефонного звꞌязку на номер  (0627) 44-67-05.