Додати в закладки
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Новини

02.11.2018

Працівники соціальної сфери Сіверської ОТГ приймали вітання з нагоди професійного свята

Количество просмотров: 167

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, на яких покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу тим, хто цього найбільше потребує.
Урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери відбулися 2 листопада  у Сіверському міському Центрі культури. Зі словами привітання та вдячності за самовіддану працю до людей, яким щоденно доводиться вирішувати проблеми соціальної сфери, звернулися голова Сіверської міської ради Василь Анатолійович Масюженко і заступник голови Бахмутської районної ради Степан Михайлович Легуцький.
Міський голова Василь Анатолійович Масюженко зазначив, що щоденно піклуючись про людей, їх майбутнє, забезпечуючи соціальнігарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичної, правової, суверенної та соціальної Української держави. Ваша праця – це вияв милосердя, твореннядобра та турбота про ближнього не тільки через службові обов’язки, а й за вашими веліннями совісті та покликом душі. То ж найвищою нагородою для вас хай завжди буде людська шана та вдячність".
Степан Михайлович Легуцький передав вітання від голови Бахмутської районної ради Євгена Юрійовича Пластуна, від себе особисто подякував всім працівникам соціальної сфери за ту роботу, яку вони роблять і турботу - «Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації»- зазначив Степан Михайлович.
За багаторічну, сумлінну працю, успішну професійну діяльність, особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери – Почесними грамотами Бахмутської районної ради, Грамотами та Подяками Сіверської міської ради та її виконавчого комітету було нагороджено кращих працівників соціальної сфери.
Музичні вітання, присутнім соціальним працівникам, дарували талановиті колективи Сіверського міського Центру культури.
       Також на всіх присутніх очікував солодкий сюрприз за підтримки голови Бахмутської районної ради Євгена Юрійовича Пластуна та Сіверського міського голови Василя Анатолійовича Масюженка.
 
 


» Всі новини
Новини
19.01.2019
Свято Водохрещення у місті Сіверську
  Щорічно 19 січня православні християни відзначають один із найважливіших свят - Хрещення Господнє. Сьогодні у місті Сіверську кожен із вірян мав можливість пірнути у хрещенську воду. За...
Деталі >
15.01.2019
Щедрий вечір, добрий вечір!
14 січня в Україні традиційно відзначається Старий Новий рік та Свято Василя. Ці свята - гарний привід привітати близьких та рідних, насолодитись національними традиціями. Сьогодні вихованці...
Деталі >
12.01.2019
Відкритий турнір з волейболу
12 січня у м. Сіверську на спортивній базі СОК «Доломітчик» пройшов відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2007 року народження та молодших на Приз голови Бахмутської районної ради Євгена Пластуна....
Деталі >
08.01.2019
Турнір з міні-футболу на Кубок голови Бахмутської районної ради Євгена Юрійовича Пластуна
З 5 по 6 січня 2019 року в м. Сіверську на спортивній базі СОК "Доломітчик" пройшов щорічний турнір з міні-футболу серед юнаків 2007-2008 років народження на Кубок голови Бахмутської районної ради Євгена...
Деталі >
Фотогалерея