Додати в закладки

07.04.2021

Конкурс малих грантів від Словацької Республіки

Количество просмотров: 127

Словацьке агентство з питань розвитку міжнародного співробітництва у співпраці з Посольством Словацької Республіки в Києві розпочали прийом пропозицій щодо малих грантів для партнерів в Україні в 2021 році.
Ця допомога Словацької Республіки спрямована безпосередньо на невеликі проекти. Пріоритетні напрямки, які у 2021 році будуть підтримані програмою малих грантів:  будівництво належного врядування та громадянського суспільства, інфраструктура та стале використання природних ресурсів, підтримка створення ринкового середовища.
До участі у конкурсі запрошуються зареєстровані юридичні особи: громадські організації, некомерційні підприємства та місцеві органи влади.
Максимальна сума фінансової підтримки складає 5 000 EUR на проєкт.
Для участі в конкурсі необхідно направити проектні пропозиції, підготовлені англійською мовою, до Посольства Словацької Республіки в Києві в електронному вигляді на email: emb.kiev@mzv.sk та у твердій копії на адресу: вул. Ярославів Вал 34, 01901, Київ.
Кінцевий термін подання проектних пропозицій - 30 червня 2021 року.
Детальніше про конкурс за посиланням: